Skip to content
Projektist
Projektist

Kinnisvara haldus- ja hooldusjuht

Uued moodsate lahendustega äri- ja eluhooned on tipptehnoloogiaga varustatud nutikad ja automatiseeritud kompleksid. Et need toimiksid tõrgeteta ja omanik/klient oleks rahul, vajatakse haldus- ja hooldusjuhte, kes tagavad hoonete kasutusaja jooksul kvaliteetse haldus-, hooldus- ja heakorrateenuse. [17] Haldus- ja hooldusjuht on oluline partner tellijale ja ehitusinsenerile, ning ta kaasatakse juba ehitise ettevalmistusfaasis ka projekteerimistegevusse. Kliendi vajadustest lähtuvalt soovitab haldus- ja hooldusjuht sobivad lahendused, mida saab ehitise valmides rakendada.

Haritud kinnisvara korrashoiu spetsialistil on laialdane ehitustehniline pädevus, üldtehniline taip, oskus lugeda jooniseid ning teadmised kütte-, jahutus- ja ventilatsioonisüsteemidest. Ta on hea suhtleja, oskab juhtida meeskonda ning tal on õigus- ja majandusteadmised. Tööturul on suur puudus noorest ja haritud põlvkonnast kinnisvara haldus- ja hooldusjuhtidest, kellel on lisaks spetsiifilistele erialateadmistele head teadmised IT, digitaliseerimise ja virtualiseerimise vallast. [17]

Ametit saad omandada

Viited

Palun hinnake 5 palli skaalal, kuidas jäite artikli sisuga rahule

Rating
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
PUU*STRUKTUUR on ülevaade valdkondadest ja erialadest ning võimaldab operatiivselt huvipakkuva materjalini jõuda. Valdkondade vahel liikumiseks klõpsake valdkondade värvilistel ikoonidel.